English Stali jsme se součástí konsorcia Frank Bold
Chcete vědět více? Přečtěte si náš příběh
Kontakt: +420 545 213 975

Novinky

Změna ve vyplácení podpory malým vodním elektrárnám

22. 5. 2017 | Filip Nečas | Energetika

V březnu vstoupila v účinnost drobná novelizace zákona o podporovaných zdrojích energie (ZPOZE). Týká se malých vodních elektráren s výkonem do 10 MW, u nichž byla v době od 2. října 2013 do 31. prosince 2015 ukončena rekonstrukce nebo modernizace technologické části, která zvyšuje technickou a ekologickou úroveň stávající výrobny elektřiny na úroveň srovnatelnou s nově zřizovanými výrobnami elektřiny. Podpora těmto elektrárnám za rok 2016 měla být vyplacena do 5. května 2017.

Co by měla obsahovat metodika pro vkládání smluv do registru?

16. 5. 2017 | Martin Maňák | Registr smluv

I když se zákon o registru smluv skládá pouze z 10 paragrafů, jeho používání v praxi není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. U každé smlouvy je nutné zvážit řadu otázek, a proto se vyplatí postup zveřejňování smluv v registru krok po kroku popsat v metodice, jejíž využívání uživatelům pomůže eliminovat chybné postupy. Aby metodika plnila svůj účel, měla by splňovat alespoň následující základní požadavky:

​Pořádáme konferenci Registr smluv - vše, co potřebujete vědět před plnou účinností zákona

4. 5. 2017 | Martin Fadrný | Registr smluv

Obce, kraje a jimi řízené instituce mají nejvyšší čas připravit se na sankci neplatnosti. V účinnost vstupuje 1. července 2017. Proto pořádáme konferenci, na níž se lze na poslední chvíli dozvědět vše podstatné, odnést si aktuální informace o stavu legislativy i implementace zákona, jasnou představu o rizicích chybného zveřejňování, praktické tipy a konkrétní příklady dobré praxe.

E-mailový marketing pohledem právníka

26. 4. 2017 | Petr Kocmánek, Jitka Kmošková | Podnikání a inovace

Mailová schránka plná spamu není nic příjemného. Jak rozeznat, zda jsou hromadné zprávy vůbec posílány legálně? A jak se ujistit, že i vaše firma či organizace užívá e-mailový marketing v souladu se zákonem? Pro posílání obchodních sdělení platí dva základní režimy:

Stránkování: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Partneři