English Stali jsme se součástí konsorcia Frank Bold
Chcete vědět více? Přečtěte si náš příběh
Kontakt: +420 545 213 975

Novinky

Evropská komise schválila 45 mil. EUR na výstavbu čerpacích a dobíjecích stanic pro nízkoemisní vozidla v ČR​

16. 8. 2017 | Kristína Šabová | Energetika

Evropská komise schválila český návrh podpory výstavby sítě čerpacích a dobíjecích stanic pro vozidla s nízkými emisemi. Podle Komise je v souladu s evropskými pravidly pro státní podporu.

Rozhovor s Pavlem Francem o tom, jak dělat byznys a držet si ideály

14. 8. 2017 | Aktuality

„Rád bych, aby se Frank Bold stal v evropském měřítku etalonem dobrého stylu při poskytování právních a navazujících služeb byznysu a veřejné správě. Chceme klientům pomáhat měnit svět k lepšímu. Když máte velkou čtverku, tak my budeme pětka, za kterou půjdou ti, pro které není byznys jenom o hromadění peněz,“ říká Pavel Franc v rozhovoru pro Trivi o tom, v čem je model podnikání Frank Bold unikátní nebo proč jsme se rozhodli stát první českou B Corp.  

Regionální operační centra – dobrý krok k propojování energetických trhů?

7. 8. 2017 | Petra Giňová | Energetika

V rámci tzv. zimního balíčku bylo navrženo vytvoření regionálních operačních center (Regional Operational Centres – ROC, česky také „regionální provozní centra“). Jedná se o další krok směrem k propojování energetických trhů na cestě k vytvoření jednotného trhu s energiemi v rámci EU, ke kterému EU míří od vydání třetího energetického balíčku v roce 2007. Regionalizace/liberalizace energetických trhů tedy není v rámci EU novinkou a návrh na vytvoření ROC vychází z již existujících základů.

Prezident podepsal kompromisní novelu zákona o registru smluv

2. 8. 2017 | Martin Fadrný | Registr smluv

Prezident včera podepsal tzv. kompromisní novelu zákona o registru smluv, uvedla ČTK. Novela ponechává sankci neplatnosti - i nadále je zrušena každá smlouva nad 50 000 Kč, která má být publikována v registru smluv, a je publikována špatně, pozdě nebo vůbec.

Stránkování: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Partneři