Michal Kuk

Právník

„Ještě jsem toho nestihl mnoho říct, tak si vypůjčím: 'Strakatý kabát dejte mi a volnost pravdu říci a pročistím skrz na skrz tělo zkaženého světa, bude-li trpělivě brát můj lék.'"

V průběhu léta roku 2018 se Michal přidal do týmu Frank Bold na částečný úvazek a poté, co si dostatečně užil léta, uvázal se na plno. V Servisu pro občany hledá Michal cesty jak vhodně skloubit právo, design a moderní technologie a lépe tak poskytovat právní poradenství. Má tak na starosti vytváření nástrojů, díky nimž budou služby servisu srozumitelnější, chytřejší a šité více na míru.

Na Právnické fakultě Univerzity Karlovy se Michal vedle studijních povinností věnoval rovněž spolkové činnosti či zapojení do prezentace fakulty. Pracovní zkušenosti sbíral při studiu například ve spotřebitelské právní poradně či na Ministerstvu školství. Rovněž je klidně možné, že vám někdy servíroval cappuccino, s možná i s obstojně našlehaným mlékem.

Mimo Franka se snaží držet krok s oborem legal designu a učit se novým věcem. Nepřekonaným cílem pro něj již dlouho zůstává žonglování s pěti míčky či bezproblémové držení akordu E na ukulele. Dlouho se rovněž snaží zabít princeznu a zachránit draka.

Ozvěte se nám. Jsme Váš partner pro správná rozhodnutí

Poskytnete nám základní informace

Stačí stručně popsat situaci, kterou právě řešíte, vyplnit kontaktní údaje a odeslat formulář níže.

Dohodneme si podmínky spolupráce

Zavoláme Vám, nebo se ozveme e-mailem, probereme detaily možné spolupráce a připravíme nabídku.

Pustíme se do práce

Pokud se rozhodnete využít našich služeb, uděláme vše pro úspěšné vyřešení vašeho případu.

S čím potřebujete pomoci*

Vaše jméno a příjmení*

Váš telefon*

Ulice a č.p., město*

Váš e-mail*

Poptávám placenou právní službu a potvrzuji, že souhlasím s podmínkami poskytování právních služeb

Přečtěte si, jak nakládáme s osobními údaji zde.