Nabídka práce

Dejte nový smysl svému právnímu či jinému vzdělání. Pojďte jej používat ve prospěch lidí a společnosti. Připojte se k organizaci, která s vámi bude jednat jako s osobností a zapojí vás do rozhodování. Jestli tu nenajdete vhodnou pozici, nechte si mailem zasílat informace o tom, koho aktuálně hledáme.

Podívejte se, jak se u nás pracuje

Podívejte se na náš profil na webu  COCUMA

Byznys developer/ka a vedoucí sales týmu

Zajímáš se o lidi, baví tě vést obchodní jednání a uzavírat kontrakty? Láká tě právo a rozvoj témat jako je ICT, start-upy a inovace, udržitelná energetika nebo odpovědný územní rozvoj? Chceš získávat nové klienty, tvořit a realizovat obchodní strategie, vést tým a nacházet obchodní příležitosti v organizaci, která dělá zajímavé projekty a drží se svých hodnot? Přijmi nové výzvy a staň se součástí sales týmu advokátní kanceláře Franka Bolda.

Účetní ve finančním týmu

Baví tě práce s čísly a rád/a máš ve věcech pořádek? Láká tě využít své účetní znalosti k tomu, abys pomáhal/a firmám i neziskovkám efektivně fungovat a dělat dobrá rozhodnutí? Chceš se stát součástí týmu lidí, které baví hledat cesty, jak spojovat byznys s užitečnými a smysluplnými věcmi - službami pro naše klienty i projekty pro společnost? Finanční tým Franka Bolda hledá právě tebe!

Junior advokát(ka) / senior koncipient(ka) se zaměřením na veřejné právo

Správní a stavební právo nás baví! Díky němu můžeme pomáhat obcím lépe připravovat kvalitní územní plány, developerům umisťovat plánované záměry férově, odpovědně a s respektem k danému území, nebo lidem bránit se před nezákonnými zásahy státu. Přidej se do týmu právníků Frank Bold Advokáti a pojď s námi měnit svět právem.

Ozvěte se nám