Nabídka práce

Dejte nový smysl svému právnímu či jinému vzdělání. Pojďte jej používat ve prospěch lidí a společnosti. Připojte se k organizaci, která s vámi bude jednat jako s osobností a zapojí vás do rozhodování. Jestli tu nenajdete vhodnou pozici, nechte si mailem zasílat informace o tom, koho aktuálně hledáme.

Podívejte se, jak se u nás pracuje

Podívejte se na náš profil na webu  COCUMA

Koncipient / koncipientka ve Frank Bold advokáti

Chceš pracovat na smysluplných věcech? U nás můžeš třeba přispět k tomu, aby byly developerské projekty v území odpovědnější, energetika udržitelnější nebo aby obce připravovaly kvalitní územní plány. Chceš se skvěle orientovat jak v občanském zákoníku, tak ve správním řádu a stavebním nebo energetickém zákonu? Pod supervizí zkušených právníků u nás můžeš samostatně pracovat na zajímavých případech a expertně růst. Přidej se do týmu advokátní kanceláře Franka Bolda a pojď s námi hledat nejkratší cesty od problémů k řešení.

Junior účetní

Baví tě práce s čísly a rád/a máš ve věcech pořádek? Umíš si poradit s účetním softwarem a excel je pro tebe denním chlebem? Láká tě využít své účetní znalosti k tomu, abys pomáhal/a firmám i neziskovkám efektivně fungovat a dělat dobrá rozhodnutí? Pokud je to tak, na nic nečekej a přihlas se. Finanční tým Franka Bolda možná hledá právě tebe!

Ozvěte se nám