Nabídka práce

Dejte nový smysl svému právnímu či jinému vzdělání. Pojďte jej používat ve prospěch lidí a společnosti. Připojte se k organizaci, která s vámi bude jednat jako s osobností a zapojí vás do rozhodování. Jestli tu nenajdete vhodnou pozici, nechte si mailem zasílat informace o tom, koho aktuálně hledáme.

Podívejte se, jak se u nás pracuje

Podívejte se na náš profil na webu  COCUMA

Frank Bold Students: právní stáž

Chceš už během školy sbírat zkušenosti z právní praxe a zároveň dělat něco, co ti dává smysl? Záleží ti na dobře odvedené práci, máš chuť se učit a zkoušet nové věci? Přidej se do našeho týmu právních stážistů. Baví nás hledat cesty, jak spojovat právo s užitečnými a smysluplnými věcmi – službami pro naše klienty i projekty pro společnost. Pojď toho být součástí a tvořit s námi Franka Bolda.

Koncipient / koncipientka ve Frank Bold advokáti

Chceš pracovat na smysluplných věcech? U nás můžeš třeba přispět k tomu, aby byly developerské projekty v území odpovědnější, energetika udržitelnější nebo aby obce připravovaly kvalitní územní plány. Chceš se skvěle orientovat jak v občanském zákoníku, tak ve správním řádu a stavebním nebo energetickém zákonu? Pod supervizí zkušených právníků u nás můžeš samostatně pracovat na zajímavých případech a expertně růst. Přidej se do týmu advokátní kanceláře Franka Bolda a pojď s námi hledat nejkratší cesty od problémů k řešení.

Junior advokát(ka) / senior koncipient(ka) se zaměřením na ICT

Chceš? Můžeš! Pokud tě baví ICT právo a rád/a budeš rozvíjet novou oblast právních služeb v našem týmu, hledáme právě tebe. Přidej se do týmu právníků, kteří spojují kvalitní advokátní služby se společensky prospěšnými projekty. Pojď s námi měnit svět právem.

Ozvěte se nám