Advokát(ka) / Vedoucí týmu v advokátní kanceláři

30. 1. 2020

Chceš vést tým lidí, kromě práva se věnovat i managementu a podílet se na řízení a rozvoji kanceláře? Chceš poskytovat kvalitní právní služby klientům, zajímá tě advokátní práce, která pomáhá hledat nová řešení a inovace? Lákají tě ambiciózní vize, zapojení do vytváření strategie a zkoušení nových příležitostí? Přidej se do týmu Frank Bold Advokáti!

Koho hledáme?

Hledáme vedoucí/ho advokátního týmu, který se zabývá zejména občanským a obchodním právem a novou energetikou (obnovitelné zdroje energie). Děláme hodně civilních sporů, věnujeme se veřejným zakázkám, účastníme se taky řízení před správními úřady i soudy. Využiješ tedy u nás zkušenosti z kterékoli z těchto oblastí. Pokud ses zatím nesetkal/a přímo s energetickým právem, nevadí – v týmu budeš mít kolegy, kteří se této problematice už dlouho věnují, a pokud máš chuť jít do toho, určitě se ve všem rychle zorientuješ.

„Pro klienty často řešíme nejen právní, ale i technický aspekt případu. Taky sledujeme nejnovější trendy v energetickém sektoru, abychom klientům dokázali pomoct nastavit nové modely podnikání. Práce je tak někdy časově náročná, ale na druhé straně velmi kreativní. A to mě na ní baví.“ Martin Maňák, vedoucí advokát

Jak u nás využiješ svůj talent?

 • Povedeš několikačlenný advokátní tým. Tvým úkolem bude zajistit, abyste společně poskytovali užitečné právní služby našim klientům, dosahovali dohodnutých vizí a cílů, lidé v týmu se rozvíjeli a expertně rostli.
 • Budeš řídit každodenní chod týmu. Dojednávat zakázky a scházet se s klienty. Spolupracovat s ostatními kolegy osobně i na dálku. Podle potřeby budeš prezentovat naši práci a/nebo vystupovat na konferencích.
 • Tvojí úlohou bude zajistit, že při poskytování právních služeb dodržujeme etická pravidla, která jsme si stanovili, a řídíme se našimi hodnotami.
 • Svůj čas budeš rozdělovat mezi management týmu a právní práci. Bude se to různit, běžně to ale bude tak půl na půl. 

Co na vedení týmu baví naše další tým lídry?

„Mám radost, že můžu pozitivně ovlivňovat nejen náš tým, ale celou organizaci. Sledovat růst lidí, se kterými pracuji, a ovlivňovat, jestli je práce baví. A přitom dělat „velké věci“, které by bez týmu byly obtížně zvládnutelné.“ Martin Kornel, vedoucí advokát

„Rád pomáhám lidem v týmu vytvářet strategii vedení případů, sdílím s nimi úspěchy a pomáhám řešit problémy, na které narazí. Kromě klientské práce mě hodně baví spolupracovat s dalšími lidmi a připravovat vizi rozvoje týmu, PR, marketingovou a obchodní strategii a být aktivně zapojený do managementu kanceláře.“  Jiří Nezhyba, vedoucí advokát

Podívej se, jak se ve Frank Bold pracuje a kdo jsme, na našem profilu na COCUMA.

Hledáme právě tebe, pokud …

 • Jsi advokát/ka anebo právník či právnička s alespoň tříletou praxí.
 • Rád/a pomáháš klientům najít to nejlepší řešení.
 • Nenecháváš věci být. Když někde vidíš problém nebo prostor k růstu a inovacím, aktivně se toho chopíš.
 • Umíš delegovat práci, rád/a budeš vést a mentorovat členy týmu.

Co u nás najdeš?

 • Plný úvazek na naší pobočce v Brně, Praze nebo Ostravě, v případě advokáta preferujeme formu trvalé spolupráce.
 • Flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat i z domova.
 • Týmově nastavené pracovní prostředí, kombinaci svobody a osobní odpovědnosti, skvělé kolegy.
 • Příležitost zapojit se do rozvoje organizace, vytváření strategie a zkoušení nových příležitostí.
 • Práci v organizaci se silným etickým kodexem a pozitivním společenským dopadem, kde měníme svět právem.

Je to příležitost pro tebe? Zodpověz nám pár dotazů a nahraj svůj životopis. Ozveme se ti zpět.

Uzávěrka přihlášek je 23. 2. 2020. Navazovat budou telefonické pohovory. Ústní kolo pro pozvané uchazeče proběhne 5. 3. 2020 v Brně.

Ozvěte se nám