Asistent/ka front office v právní kanceláři

24. 10. 2019

Baví tě práce s lidmi, dělá ti radost, když můžeš někomu pomoct, podpořit ho, udělat mu hezčí den? Multitasking je pro tebe hračkou? Rád/a se postaráš o pohodlí klientů, vyřídíš telefony, uvaříš kolegům kávu, aby se jim lépe pracovalo, vybavíš pochůzky, zajistíš vybavení kanceláře, vyskládáš myčku nebo pomůžeš na poradě s technikou? Pak hledáme právě tebe do Franka Bolda!

Ve Frankovi budeš hlavně…

•    … tím prvním člověkem, kterého poznají naši klienti – tebe první/ho uslyší v telefonu, tvůj úsměv uvidí ve dveřích, když přijdou na schůzku.

o    Budeš vítat a uvádět klienty, zajišťovat občerstvení a připravovat zasedací místnosti pro schůzky, zajišťovat rezervaci zasedacích místností a parkovacích míst, zvedat telefony a komunikovat s klienty, ale i úřady či soudy.

•    … pomocnou rukou celému týmu a kolegům.

o    Budeš podporou našim právníkům při přípravě na jednání s klienty, vypomáhat kolegům s organizováním akcí (konference, semináře, školení, výběrová řízení...), tisknout, skenovat, zadávat překlady, chodit na poštu a vyřizovat pochůzky, zajišťovat různé nákupy a v nepřítomnosti kolegy z IT podpory řešit urgentní záležitosti, jako třeba pomáhat kolegům při zapojování techniky na schůzkách a poradách.

•    … zajišťovat hladký chod kanceláří, vytvářet útulné prostředí a udržovat pořádek zejména v prostředí recepce.

o    Budeš kontrolovat stav kancelářských zásob a zajišťovat zásobování a vybavení kanceláře, dohlížet na to, že (nejen) v náročných dnech je čerstvá káva pro kolegy stále uvařená, květiny prospívají a kancelářemi je radost projít. 

Poznáváš se v následujících řádcích? Pak hledáme právě tebe!

  • Rád/a pracuješ s lidmi. Těší tě, když jim můžeš pomoct a usnadnit jejich práci.
  • Na každý problém najdeš řešení. Vymyslíš, zavoláš, zjistíš, zorganizuješ, napíšeš, pomůžeš. Tvoji kolegové i klienti se na tebe můžou vždy spolehnout, nikdy je nenecháš ve štychu.  
  • Jsi samostatný/á, pečlivý/á a neuniknou ti detaily. Jde ti o skvělý výsledek. Postaráš se o vše, co je zrovna potřeba pro hladký chod firmy.
  • Láká tě prostředí advokátní kanceláře a neziskové právní organizace.

Podívej se, jak se ve Frank Bold pracuje a kdo jsme, na našem profilu na COCUMA nebo SLUŠNÁ FIRMA.

Co u nás najdeš?

  • Full-time pozici v Brně v Otevřené zahradě.
  • Smysluplnou různorodou práci v týmu advokátní kanceláře se silným etickým kodexem a neziskové organizace realizující řadu veřejně prospěšných projektů.
  • Přátelské pracovní prostředí, skvělí kolegové a příležitost se potkat se zajímavými projekty a lidmi.
  • Nástupní mzda 20-22 000, stravenky a další benefity (Cafeterie, 5 týdnů dovolené, odměny za výborný výkon).

Uzávěrka přihlášek je 10. 11. 2019, následovat budou telefonické pohovory. Ústní kolo pro pozvané uchazeče proběhne 20. 11. 2019 v Brně. Pokud máš chuť jít do toho, vyplň formulář a my se ti ozveme zpět.

 

Ozvěte se nám