Advokát Michal Hloušek promluví na webináři o emisích dluhopisů

16. 11. 2020 Emise dluhopisů

Zveme na webinář Nástroj pro překlenutí krize: Podlimitní emise dluhopisů, na kterém vystoupí náš advokát Michal Hloušek. Akce je volně přístupná, připojte se v úterý 24. 11. od 10 hodin.

Hlavním tématem webináře budou emise korporátních dluhopisů zaměřené na malé a střední podniky. Řadě podnikatel udělal koronavirus čáru přes rozpočet, museli odložit plánované investice, nebo se jim nedostává prostředků na běžný provoz a údržbu. Náš advokát Michal Hloušek vysvětlí, jak může podlimitní emise dluhopisů pomoct pro překlenutí výpadku příjmů. Řeč bude krátce také o novele zákona o obchodních korporacích a jejích dopadech od příštího roku. Webinář pořádá Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR společně s kanceláří Frank Bold Advokáti.

Webinář Nástroj pro překlenutí krize: Podlimitní emise dluhopisů

  • úterý 24. 11. 2020 od 10:00 do 11:30 hodin. 
  • Webinář je zdarma, registrujte se ZDE.

Čtěte také

24. listopadu 2020 Video: Experti vysvětlili, jak na modrozelenou infrastrukturu ve městech

O tom, jak ve městech budovat modrozelenou infrastrukturu, a vytvořit tak udržitelnější a příjemnější místa k životu debatovali 20. listopadu experti na webináři Národní sítě Zdravých měst. Za Frank Bold Advokáti na něm vystoupili odborníci v rámci projektu Udržitelné stavitelství.

23. listopadu 2020 Video: Odborníci debatovali o plánování modrozelené infrastruktury v Brně

Modrozelená infrastruktura je jedním ze sedmi témat, která vzbuzují největší zájem veřejnosti v návrhu nového územního plánu města Brna. Kancelář architekta města se proto jednotlivým tématům věnuje v sérií webinářů, na kterém tentokrát vystoupil i zástupce Frank Bold Advokátů - advokát Jiří Nezhyba.

Všechny novinky

Ozvěte se nám