Stavební zákon i komunitní energetika. Frank Bold Advokáti zvou na konferenci o bytových domech

1. 12. 2020

Frank Bold Advokáti vystoupí na online konferenci Rekonstrukce a provoz bytových domů 2020 pořádané portálem TZB-info. Nenechte si ujít příspěvky advokátky Anny Francové a vedoucího právníka Jiřího Vozáka na téma komunitní energetiky a stavebního zákona v kontextu bytových domů. Sledovat je můžete z pohodlí domova ve středu 9. prosince.

Konference je určena zejména pro projektanty a zástupce společenství vlastníků jednotek, bytových družstev a samospráv. Pro zhlédnutí celé konference nebo jednotlivých příspěvků se už nyní registrujte na této stránce. K záznamům přednášek a reportáží se pak můžete kdykoli vrátit - přístupné budou po dobu 6 měsíců (tj. do 9. června 2021). Cena konference je 1 800 Kč bez DPH (1 700 Kč bez DPH pro členy ČKAIT, ČKA nebo státní správy).

  • Anna Francová promluví na téma Komunitní energetika - bytový dům jako aktivní účastník energetického trhu a bude se zabývat především tím, co všechno instalace fotovoltaiky na bytový dům obnáší. Její příspěvek si snadno přehrajete ZDE.
  • Jiří Vozák se bude věnovat tématu Nového stavebního zákona a povolování dostaveb a úprav v bytových domech. Dozvíte se, jaké jsou hlavní cíle rekodifikace stavebního práva v ČR, které aspekty návrhu nového stavebního zákona jsou problematické, a zda návrh zákona naplňuje princip „jeden úřad, jedno řízení, jedno razítko“. Příspěvek najdete ZDE.

Podívejte se na kompletní program konference Rekonstrukce a provoz bytových domů 2020.

Čtěte také

15. ledna 2021 Webinář: Jak přihlásit OZE projekt do předregistrační výzvy Modernizačního fondu

Jan Šrytr z Frank Bold Energy v praktickém workshopu 20. ledna od 10 hodin ukáže, jak se přihlásit do tzv. předregistrační výzvy, která je podmínkou pro získání dotace na obnovitelné zdroje z Modernizačního fondu.

14. ledna 2021 Vláda schválila 56 miliard na rozvoj regionů. Podpoří také zeleň a lepší využívání vody

V pondělí 11. ledna 2021 schválila vláda 56 miliard na rozvoj regionů, v níž počítá s penězi i pro opatření takzvané modrozelené infrastruktury. Na co je bude možné využít?

Všechny novinky

Ozvěte se nám