Frank Bold Advokáti odstartovali spolupráci s MoniMark. Společně ohlídají vaše ochranné známky

1. 9. 2020 Ochrana duševního vlastnicví a průmyslových práv

Čím unikátnější výrobek nebo služba, kterou svým zákazníkům nabízíte, tím vhodnější je bránit se proti možné krádeži nápadu, jehož okopírování poškodí originalitu vaší služby. Nejjednodušší možností, jak toho docílit, je využití ochranné známky. S jejím přihlášením vám poradí Frank Bold Advokáti, kteří se dlouhodobě věnují také zastupování v případných soudních sporech týkajících se ochranných známek. Nově náš tým spojil své odborné síly se společností MoniMark, která se na ochranné známky zaměřuje.

Společnost MoniMark pomocí sofistikovaného softwarového nástroje svým klientům pomáhá známky zejména monitorovat v národní i mezinárodní databázi a předcházet tak kolizi. 

 

 

Čtěte také

24. září 2020 Advokát Jiří Nezhyba promluví v diskuzi Brno: výstavba a nový územní plán

O připravovaném územním plánu Brna, různých typech bydlení i velkých developerských plánech ve městě promluví v diskuzi BRNO: VÝSTAVBA A NOVÝ ÚZEMNÍ PLÁN náš advokát, odborník na stavební právo a územní plánování, Jiří Nezhyba.

18. září 2020 Metodika pro investory v Praze bude jednotná

Výstavba a rozvoj městských částí bude v Praze nově jednodušší. Chaotickou situaci se dosud snažily řešit individuálně některé městské části i Svaz městských částí hlavního města Prahy, s nímž Frank Bold Advokáti ohledně souboru pravidel pro investory spolupracují. Tento týden se však magistrát, svaz i další dotčené městské části shodly na společném postupu a spolupráci.

Všechny novinky

Ozvěte se nám