O nás

Jsme jedním z největší právních týmů v České republice s odborností na stavební právo, právo životního prostředí a energetiku. Během několika let tým našich právníků ve Frank Bold Advokáti vyrostl a v současné době pokrýváme veškeré obory práva mimo právo trestní

Zakládáme si na tom, že s lidmi jednáme otevřeně a přímo. Neschováváme se za složitou právnickou terminologii a klientům navrhujeme jen takové úkony, u kterých sami věříme, že vedou k řešeníPři poskytování právních služeb se řídíme etickým kodexem a hodnotami, které jsou pro nás důležité.

Frank Bold Advokáti jsou členem expertní skupiny Frank Bold, která vznikla v roce 2013 a sdružuje mezinárodní tým takřka sto odborníků složený z právníků, energetických konzultantů, specialistů na PR a public affairs. Aktuálně máme pobočky v Praze, Brně, Ostravě, Bruselu a Krakově. 

Jsme jediná advokátní kancelář certifikovaná v České republice jako B Corporation kombinující byznys přístup s odpovědností vůči společnosti. Pro oblast energetického práva jsme držitelé prestižního ocenění Právnická firma roku 2020 – Doporučovaná kancelář.

Obraťte se na nás

Ozvěte se nám. Jsme Váš partner pro správná rozhodnutí

Poskytnete nám základní informace

Stačí stručně popsat situaci, kterou právě řešíte, vyplnit kontaktní údaje a odeslat formulář níže.

Dohodneme si podmínky spolupráce

Zavoláme Vám, nebo se ozveme e-mailem, probereme detaily možné spolupráce a připravíme nabídku.

Pustíme se do práce

Pokud se rozhodnete využít našich služeb, uděláme vše pro úspěšné vyřešení vašeho případu.

S čím potřebujete pomoci*

Vaše jméno a příjemní*

Váš telefon*

Ulice a č.p., město*

Váš e-mail*

Poptávám placenou právní službu a potvrzuji, že souhlasím s podmínkami poskytování právních služeb

Přečtěte si, jak nakládáme s osobními údaji zde.