Co je nového

13. října 2020 Frank Bold Advokáti zvou na seminář o ochraně duševního vlastnictví

Na právní prostředky ochrany před zásahem do práv duševního vlastnictví se zaměří online seminář Českého svazu vynálezců a zlepšovatelů, na kterém vystoupí Frank Bold Advokáti Lucie Smolka a Martin Kornel. Přidejte se ve středu 21.října 2020 od 10 hodin.

7. října 2020 Diskuse v Jihlavě: Developer a město, vztah, který je třeba resuscitovat

Vztahem mezi developerem a samosprávami se bude zabývat online panelová diskuze Developer a město, na kterou zve statutární město Jihlava a Frank Bold Advokáti. Zástupci investorů, podnikatelů ve stavebnictví a obcí na ní budou debatovat nejen o nastavování pravidel spolupráce mezi městy a developery, ale také o udržitelnosti, inovacích a především víře, že změna je možná.

6. října 2020 Soud zrušil rozhodnutí o těžbě štěrkopísku u vodního zdroje Bzenec komplex

Krajský soud v Brně dnes vyhlásil rozsudek, kterým zrušil rozhodnutí Českého báňského úřadu o stanovení dobývacího prostoru Uherský Ostroh pro dobývání výhradního ložiska Moravský Písek – Uherský Ostroh a věc mu vrátil k novému řízení.

Další novinky

Na čem pracujeme

Bráníme Liberecko před rozšířením polského dolu Turów a ztrátou vody

21. October 2020, 09:55 Jiří Vozák Právo pro životní prostředí

Hnědouhelný důl Turów leží na hranicích Polska s Českou republikou a Německem. Podle záměru prosazovaného polským provozovatelem by se měl nově rozšířit a přiblížit až na 70 metrů k českým hranicím a na kilometr od nejbližších obyvatel Libereckého kraje.

Frank Bold Advokáti spolupořádali debatu o Zásadách pro spolupráci s investory v Jihlavě

20. October 2020, 15:39 Stavební právo a územní plánování Územní plánování Spolupráce obce s developerem

Zásady pro spolupráci s investory, které se připravují v Jihlavě, zrychlí a zpřehlední komunikaci s developery a pomůžou rozvoji veřejné infrastruktury a občanské vybavenosti v souvislosti s novou výstavbou. Na podobě těchto pravidel se v polovině října shodli zástupci města a představitelé Asociace developerů a Svazu podnikatelů ve stavebnictví.

Další články

Ozvěte se nám