Co je nového

15. ledna 2021 Webinář: Jak přihlásit OZE projekt do předregistrační výzvy Modernizačního fondu

Jan Šrytr z Frank Bold Energy v praktickém workshopu 20. ledna od 10 hodin ukáže, jak se přihlásit do tzv. předregistrační výzvy, která je podmínkou pro získání dotace na obnovitelné zdroje z Modernizačního fondu.

14. ledna 2021 Vláda schválila 56 miliard na rozvoj regionů. Podpoří také zeleň a lepší využívání vody

V pondělí 11. ledna 2021 schválila vláda 56 miliard na rozvoj regionů, v níž počítá s penězi i pro opatření takzvané modrozelené infrastruktury. Na co je bude možné využít?

30. prosince 2020 7 věcí roku 2020, na které jsme ve Frank Bold Advokáti pyšní

Uplynulý rok byl pro všechny náročný, a přestože i my ve Frank Bold jsme museli čelit dopadům pandemie covid-19, nepřestali jsme hájit zájmy našich klientů, zapojili jsme se do zvládání celospolečenské krize bezplatným právním poradenstvím a rozvíjeli projekty, u kterých věříme, že mají šanci posunout Česko dopředu. Tady je výběr sedmi věcí, na které jsme opravdu pyšní.

Další novinky

Na čem pracujeme

Video: Jak přihlásit FVE projekt do předregistrační výzvy

21. January 2021, 10:34 Jan Šrytr Energetické právo

Na stavbu šetrných energetických zdrojů je možné získat financování z Modernizačního fondu, který do roku 2030 postupně nabídne až 150 miliard na energetiku. Už jen do 1. února 2021 je však možné se přihlásit do předregistrační výzvy, která je předpokladem pro úspěch v budoucích ostrých výzvách. Hlásit se mohou fyzické osoby, firmy, samosprávy i SVJ.

Na první krok k získání dotace na obnovitelné zdroje je čas jen do konce ledna. Využijte online nástroj zdarma

15. January 2021, 09:09 Energetické právo Lokální distribuční soustava

Přeměně české energetiky směrem k většímu využívání obnovitelných zdrojů a komunitní energetiky má pomoci Modernizační fond. Aby zájemci o dotaci v dosud nejžádanějším programu č. 2, Nové obnovitelné zdroje (RES+), mohli žádost o finance podat, musí se během ledna přihlásit do tzv. předregistračních výzev. Možnost mají do 1. února 2021.Využít k tomu mohou zdarma online nástroj vyvinutý expertní skupinou Frank Bold.

Další články

Ozvěte se nám