Frank Bold Advokáti zvou na seminář o ochraně duševního vlastnictví

13. 10. 2020 Ochrana duševního vlastnicví a průmyslových práv Právo pro podnikání Právo ICT

Na právní prostředky ochrany před zásahem do práv duševního vlastnictví se zaměří online seminář Českého svazu vynálezců a zlepšovatelů, na kterém vystoupí Frank Bold Advokáti Lucie Smolka a Martin Kornel. Přidejte se ve středu 21.října 2020 od 10 hodin.

Odborníci promluví o soukromoprávní a veřejnoprávní ochraně práv duševního vlastnictví, mimosoudní možnosti uplatnění ochrany, působnosti policie ČR a celních úřadů, trestněprávní ochraně, uplatnění práv duševního vlastnictví soudní cestou i ochraně proti nekalé soutěži.

Pro účast na semináři “Právní prostředky ochrany před zásahem do práv duševního vlastnictví před soudem a v trestním řízení v praxi” je nutná registrace vyplněním této přihlášky. Tu následně zašlete e-mailem na adresu tajemnik@csvz.cz.

Oficiální pozvánku Českého svazu vynálezců a zlepšovatelů najdete zde.

Čtěte také

7. října 2020 Diskuse v Jihlavě: Developer a město, vztah, který je třeba resuscitovat

Vztahem mezi developerem a samosprávami se bude zabývat online panelová diskuze Developer a město, na kterou zve statutární město Jihlava a Frank Bold Advokáti. Zástupci investorů, podnikatelů ve stavebnictví a obcí na ní budou debatovat nejen o nastavování pravidel spolupráce mezi městy a developery, ale také o udržitelnosti, inovacích a především víře, že změna je možná.

6. října 2020 Soud zrušil rozhodnutí o těžbě štěrkopísku u vodního zdroje Bzenec komplex

Krajský soud v Brně dnes vyhlásil rozsudek, kterým zrušil rozhodnutí Českého báňského úřadu o stanovení dobývacího prostoru Uherský Ostroh pro dobývání výhradního ložiska Moravský Písek – Uherský Ostroh a věc mu vrátil k novému řízení.

Všechny novinky

Ozvěte se nám