Koncipient / koncipientka ve Frank Bold advokáti

2. 4. 2019

Chceš pracovat na smysluplných věcech? U nás můžeš třeba přispět k tomu, aby byly developerské projekty v území odpovědnější, energetika udržitelnější nebo aby obce připravovaly kvalitní územní plány. Chceš se skvěle orientovat jak v občanském zákoníku, tak ve správním řádu a stavebním nebo energetickém zákonu? Pod supervizí zkušených právníků u nás můžeš samostatně pracovat na zajímavých případech a expertně růst. Přidej se do týmu advokátní kanceláře Franka Bolda a pojď s námi hledat nejkratší cesty od problémů k řešení.

Tato práce je právě pro tebe, když …

  • chceš pracovat s klienty a baví tě komunikace s lidmi,
  • baví tě práce v rychlém tempu,
  • jde ti o to dodat klientovi dobrý výstup, který mu fakt pomůže, a dokážeš udělat i krok navíc, aby stál výsledek za to,
  • máš odvahu jít do věcí i mimo komfortní zónu a rád/a se pouštíš do nových témat a příležitostí,
  • jsi týmový hráč a myslíš na úspěch celého týmu.

Co budeš u nás dělat?

Jednat s klienty i úřady, psát vyvážené analýzy, neprůstřelné žaloby, férové smlouvy a srozumitelné články, učit se novým věcem. Taky někdy školit a přednášet. Mentorovat a vést stážisty a časem juniorní kolegy.

V čem je práce u nás jiná?

Rádi pracujeme na tom, co nám dává smysl. Jsou pro nás důležité etické mantinely, které jsme si stanovili a kterých se držíme. Děláme advokacii s vizí a táhneme za jeden provaz s neziskovými týmy Franka Bolda.

Podívej se, jak se u nás pracuje a kdo jsme, na našem profilu na COCUMA.

A ještě organizačně …

  • jde o plný úvazek na naší pobočce v Brně, Praze nebo Ostravě,
  • můžeš se přihlásit, i když jsi čerstvý absolvent nebo absolventka,
  • máme skvělý tým, flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat i z domova, zaměstnanecké benefity (třeba 5 týdnů dovolené, stravenky, Cafeterie, sick days) a dog friendly office.

Uzávěrka přihlášek je 22. 4. 2019. Navazovat budou telefonické pohovory. Ústní kolo pro pozvané uchazeče proběhne formou assessment centra 3. 5. 2019 v Brně. Těšíme se na tebe!

 

Ozvěte se nám