PR specialist(k)a pro klienty advokátní kanceláře

6. 1. 2021

Chceš se podílet na zajímavých, užitečných věcech a pomáhat našim klientům v jejich práci? Umíš „prodat“ dobrou službu nebo projekt a víš, jak dostat ty správné informace ke správným lidem? Víš, co novináři potřebují, a umíš jim to dodat, domluvit, zařídit? PR a práce s textem tě prostě baví? Přidej se do PR a marketingového týmu Franka Bolda a rozjeď s námi PR služby pro naše klienty.

 

Co tě čeká a jak u nás využiješ svůj talent?

Frank Bold tvoří tým právníků, kteří se řídí silným etickým kodexem a nepřijímají zakázky, které mu odporují. Díky tomu v naší advokátní kanceláří spolupracujeme s řadou zajímavých firem a osvícených samospráv a pracujeme na tématech, jako je udržitelné stavitelství nebo podpora obnovitelných zdrojů energie. Našim klientům chceme pomáhat vedle těch právních i dalšími smysluplnými službami. Rozjíždíme proto doplňkový PR servis a ty můžeš být od začátku u toho.

 • Uplatníš u nás svého PR i obchodního ducha. Budeš samostatně komunikovat s našimi klienty a pomáhat jim dostat jejich témata do médií – psát a ladit s nimi tiskové zprávy, články a aktivně oslovovat novináře.
 • Zužitkuješ, co umíš, a budeš mít taky šanci se toho hodně naučit. Od začátku budeš u vymýšlení PR strategií a když ti to půjde, sám/sama tuto agendu časem převezmeš.
 • Obsahy textů budeš často tvořit ve spolupráci s kolegy – právníky nebo klienty. Čeká tě tak spousta zajímavých, často odborných témat, do kterých budeš muset proniknout. Taky vyjasňování, přepisování, upravování, ověřování.
 • Nehledáme evenťáka, ale pokud máš zkušenosti z tohoto ranku, určitě je zužitkuješ. Budeš se podílet na organizaci a propagaci veřejných debat či odborných workshopů, například pomáhat s domluvou hostů.  

Podívej se, jak se ve Frank Bold pracuje a kdo jsme, na našem profilu na COCUMA

Jsi náš člověk, pokud...

 • Chceš dodávat klientům skvělou službu. Umíš přemýšlet o tom, co potřebují, navrhnout jim, jak dostat jejich sdělení do médií a k lidem, vyslechnout je i si obhájit svůj názor, odprezentovat jim výsledky své práce.
 • Orientuješ se v mediálním prostoru a nebojíš se novinářů, naopak – bez problémů je oslovíš a dokážeš jim „prodat“ i složitější témata, zavoláte si, domluvíte se, dodáš jim, co potřebují. Máš už taky za sebou alespoň dvouletou zkušenost z oblasti PR, media relations nebo médií, ze které můžeš čerpat.
 • Přicházíš s nápady, ale nezůstáváš jen u nich. Všechno zorganizuješ, pohlídáš domluvy i termíny, dotáhneš všechny věci a projekty do konce. Jde ti o reálné výstupy. Víš, že to je nakonec to, co se počítá.  
 • Na PR texty jsi prostě machr. Máš cit pro jazyk a píšeš čtivé texty bez chyb.
 • Dokážeš pracovat samostatně s plnou odpovědností za výsledek a přitom fungovat jako součást týmu – zkoordinovat se s ostatními včetně kolegů právníků a předávat si s nimi informace.

Co u nás najdeš:

 • práci v Brně na celý úvazek (můžeme se dohodnout i na zkráceném úvazku, nejméně však 0,8)
 • nástupní měsíční mzdu podle zkušeností a výsledků výběrového řízení v rozmezí 25–35 tisíc, odměny za skvělý výkon, flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat částečně i z domova, benefity jako stravenky, Cafeterie, 5 týdnů dovolené nebo třeba dog-friendly office
 • práci s přesahem a možnost být u rozjezdu nových služeb pro naše klienty
 • skvělý a našlápnutý tým tvořený lidmi, kterým záleží na výsledcích a dopadu jejich práce, neformální pracovní prostředí, prostor k růstu a velkou míru svobody v práci

Je to pozice jako dělaná pro tebe? Chceš jít do toho? Zodpověz nám pár dotazů, nahraj svoje CV a my se ti ozveme zpět!

Uzávěrka přihlášek je 24. 1. 2021. Následovat budou telefonické pohovory. Online výběrové řízení pro pozvané uchazeče se uskuteční 3. 2. 2021. 

Ozvěte se nám