Advokát Jiří Nezhyba promluví v diskuzi Brno: výstavba a nový územní plán

24. 9. 2020 Územní plánování Stavební právo a územní plánování

O připravovaném územním plánu Brna, různých typech bydlení i velkých developerských plánech ve městě promluví v diskuzi BRNO: VÝSTAVBA A NOVÝ ÚZEMNÍ PLÁN náš advokát, odborník na stavební právo a územní plánování, Jiří Nezhyba. Do debaty se dále aktivně zapojí například i obchodní ředitel společnosti Trikaya, radní města Brna Filip Chvátal a městský architekt Michal Sedláček.

Diskusní setkání pořádané serverem Stavební fórum proběhne 8.října od 13.00 do 15.30 ve Školícím centrum České spořitelny - Campus, budova A, Palachovo náměstí 762/2, Brno. 

Pro účast na setkání vyplňte přihlášku zde.

Čtěte také

13. října 2020 Frank Bold Advokáti zvou na seminář o ochraně duševního vlastnictví

Na právní prostředky ochrany před zásahem do práv duševního vlastnictví se zaměří online seminář Českého svazu vynálezců a zlepšovatelů, na kterém vystoupí Frank Bold Advokáti Lucie Smolka a Martin Kornel. Přidejte se ve středu 21.října 2020 od 10 hodin.

7. října 2020 Diskuse v Jihlavě: Developer a město, vztah, který je třeba resuscitovat

Vztahem mezi developerem a samosprávami se bude zabývat online panelová diskuze Developer a město, na kterou zve statutární město Jihlava a Frank Bold Advokáti. Zástupci investorů, podnikatelů ve stavebnictví a obcí na ní budou debatovat nejen o nastavování pravidel spolupráce mezi městy a developery, ale také o udržitelnosti, inovacích a především víře, že změna je možná.

Všechny novinky

Ozvěte se nám