Frank Bold Advokáty doporučuje Právnická firma roku 2020

4. 11. 2020 Energetické právo Spory v energetice

Letos poprvé se naše kancelář Frank Bold Advokáti rozhodla zúčastnit firemního žebříčku Právnická firma roku pořádaném společností EPRAVO.CZ. Jsme rádi, že jsme se už v letošním ročníku prosadili a stali se doporučovanou advokátní kanceláří v oblasti energetiky a energetických projektů.

Umístěním jsme potvrdili naše postavení významné české advokátní kanceláře jako jednoho z největších právních týmů v zemi. “Doporučení nás velmi těší. V oblasti energetiky máme roky zkušeností s hájením zájmů našich klientů, kteří podnikají v sektoru obnovitelných zdrojů energie, energetických inovací a energetické decentralizace,” uvedl ředitel kanceláře Frank Bold Advokáti Pavel Franc.

Čtěte také

24. listopadu 2020 Video: Experti vysvětlili, jak na modrozelenou infrastrukturu ve městech

O tom, jak ve městech budovat modrozelenou infrastrukturu, a vytvořit tak udržitelnější a příjemnější místa k životu debatovali 20. listopadu experti na webináři Národní sítě Zdravých měst. Za Frank Bold Advokáti na něm vystoupili odborníci v rámci projektu Udržitelné stavitelství.

23. listopadu 2020 Video: Odborníci debatovali o plánování modrozelené infrastruktury v Brně

Modrozelená infrastruktura je jedním ze sedmi témat, která vzbuzují největší zájem veřejnosti v návrhu nového územního plánu města Brna. Kancelář architekta města se proto jednotlivým tématům věnuje v sérií webinářů, na kterém tentokrát vystoupil i zástupce Frank Bold Advokátů - advokát Jiří Nezhyba.

Všechny novinky

Ozvěte se nám