Chyba - neplatný kód pro odhlášení z newsletteru.

Potvrzení odběru newsletteru

Děkujeme za potvrzení!

3. dubna 2020 Návrh územního plánu města Brna: prodloužení lhůty pro připomínkování

Vzhledem k aktuální situaci a platným opatřením k zabránění šíření koroovaviru prodloužilo po námitkách město Brno lhůtu pro podání připomínek k návrhu nového územního plánu. Původní podobu s projednáním v květnu ani my nepovažujeme vzhledem k současné situaci za vhodné.

2. dubna 2020 Frank Bold a Legal Systems spouští bezplatný online nástroj pro vyplnění žádosti o úver v programu COVID II

V souvislosti se spuštěním příjmu žádostí o záruku v programu COVID II Českomoravskou záruční a rozvojovou bankou jsme se rozhodli podání žádosti usnadnit. Spouštíme proto on-line nástroj, který vyvinul Frank Bold ve spolupráci s IT firmou Legal Systems. 

28. března 2020 ČMZRB spouští COVIDII. Pomůžeme vám urychlit přípravu žádostí

ČMZRB vyhlásila záruční program COVID II. – tj. 30 mld. Kč v bankovních zárukách na bezúročné úvěry pro podnikatele postižené krizí v souvislosti s pandemií koronaviru.

Další novinky

Koronavirus a náhrada škody: Na co mám nárok?

6. April 2020, 18:43 Martin Kornel Náhrada škody podle krizového zákona Právo pro podnikání

Zavřeli jste kvůli epidemii podnik a museli nechat zaměstnance doma? O jakou náhradu škody můžete stát požádat, za jakých podmínek a do kdy? Na to si posvítíme v dnešním článku.

Program Antivirus: podmínky a postup při žádání o náhrady mezd zaměstnanců

1. April 2020, 16:01 Lucie Straková Právo pro podnikání

Program Antivirus, jehož podmínky představil vláda, má zaměstnavatelům částečně kompenzovat náhrady mezd zaměstnancům za dobu překážek v práci, vyvolaných karanténními a krizovými opatřeními a souvisejícími hospodářskými dopady na podnikání. Týká se těch podniků, které byly díky nařízením vlády nuceny uzavřít provoz a rovněž těch, kterým se z důvodu zavedených opatření výrazně snížily tržby a bez příspěvku by byly nuceny ukončit činnost. 

Další články

Ozvěte se nám