Chyba - neplatný kód pro odhlášení z newsletteru.

Potvrzení odběru newsletteru

Děkujeme za potvrzení!

24. září 2020 Advokát Jiří Nezhyba promluví v diskuzi Brno: výstavba a nový územní plán

O připravovaném územním plánu Brna, různých typech bydlení i velkých developerských plánech ve městě promluví v diskuzi BRNO: VÝSTAVBA A NOVÝ ÚZEMNÍ PLÁN náš advokát, odborník na stavební právo a územní plánování, Jiří Nezhyba.

18. září 2020 Metodika pro investory v Praze bude jednotná

Výstavba a rozvoj městských částí bude v Praze nově jednodušší. Chaotickou situaci se dosud snažily řešit individuálně některé městské části i Svaz městských částí hlavního města Prahy, s nímž Frank Bold Advokáti ohledně souboru pravidel pro investory spolupracují. Tento týden se však magistrát, svaz i další dotčené městské části shodly na společném postupu a spolupráci.

15. září 2020 Pavel Franc v rozhovoru pro Právní prostor: snaha být užiteční je součástí firemního spiritu

O bezplatné právní poradně, kterou Frank Bold spustil během první vlny koronaviru, projektu Nezhasínat i fungování organizace mluvil s Právním prostorem náš advokát a ředitel Frank Bold Advokáti Pavel Franc. 

Další novinky

Zajistit dluhopisy můžete i budoucím majetkem

25. September 2020, 17:32 Petr Kocmánek Michal Hloušek Finanční právo Emise dluhopisů

Ačkoliv jsou většinou dluhopisy vnímány jako rizikový investiční nástroj, je možné  hrozbu rizika snížit zajištěním dluhopisů. Ty je možné zajistit i budoucím majetkem jako jsme se s tím už setkali u klienta, který měl připravený developerský projekt a chtěl jej financovat prostřednictvím zajištěných dluhopisů.

Frank Bold Advokáti a POHO2030: proměna pohornické krajiny Karvinska na území pohybu, chytrých řešení a nové energie

22. September 2020, 11:33 Hana Sotoniaková Energetické právo Smluvní právo

Místo těžby uhlí čistší získávání energie z obnovitelných zdrojů, místo zničené pohornické krajiny obnovená oblast, která je bez bariér a nebezpečí přístupná lidem, místo zapomenutého kouta krajiny světové místo s místem pro festivaly, konference, kulturní i volnočasové aktivity. I takové cíle si dává program, který vznikl na podzim loňského roku, program POHO2030. Plán spojil 36 důležitých partnerů a po jejich boku stojí i Frank Bold Advokáti.

Další články

Ozvěte se nám