English Stali jsme se součástí konsorcia Frank Bold
Chcete vědět více? Přečtěte si náš příběh
Kontakt: +420 545 213 975

Seminář: Využití výjimek z režimu zákona o veřejných zakázkách v oblasti výzkumu a vývoje

10. 12. 2014 | Mikuláš Vargic | Věda a výzkum

Zveme vás na seminář určený poskytovatelům i příjemcům veřejné podpory v oblasti vědy a výzkumu.

Za jedno dopoledne si uděláte jasno v tom, jak správně využívat výjimky z režimu zákona o veřejných zakázkách. Budete vědět, kdy využití výjimky pomůže vašemu projektu, a neuděláte chybu, která by jej mohla ohrozit.

Přihlašte se a přijďte ve čtvrtek 5. února v 10:00 do INMECu.

Zjistíte, kdy vám výjimky ze zákona o veřejných zakázkách usnadňují práci, a jak je v praxi správně použít. Nepřekvapí vás ani budoucí vývoj – dojde i na připravovanou legislativu a nový Rámec pro státní podporu výzkumu. Prostřednictvím hosta Petra Kolmana nahlédnete do rozhodovací praxe ÚOHS.

Zákon o veřejných zakázkách nedopadá pouze na státní orgány a subjekty samosprávy. V pozici dotovaného zadavatele se pod jeho působnost mohou dostat také soukromé subjekty - příjemci podpory výzkumu a vývoje. Je tedy důležité vědět o možnostech, jak aplikovat striktní pravidla zadávacích řízení a zadat veřejnou zakázku rychle, bez zbytečné administrativní zátěže, a především správně. Systém zadávání veřejných zakázek i veřejné podpory přitom v souvislosti s novou evropskou úpravou dozná podstatných změn. Vhled to těchto změn vám pomůže nastavit proces zadávání veřejných zakázek.

Seminář: Využití výjimek z režimu zákona o veřejných zakázkách v oblasti výzkumu a vývoje

Inovační park INMEC, Brno - Medlánky, místnost Salm
5. února 2015
10:00 – 14:00
 
Přihlašte se mailem na anna.ondrusova@frankboldlegal.com. Stačí napsat počet a jména účastníků. Včas od nás dostanete podrobný program.
Seminář je naší Frank Bold podporou vědě a výzkumu, a je proto bezplatný.

Mluvčí a hosté semináře

JUDr. Petr Kolman, Ph.D.


Člen rozkladové komise ÚOHS a vysokoškolský pedagog PF MU v Brně. Specializuje se na správní řízení, veřejné zakázky a tématiku územní samosprávy. Je členem redakční rady recenzovaného časopisu Veřejné zakázky a PPP projekty.

Pavel Doucha

Partner advokátní kanceláře Frank Bold - Šikola a partneři. Specializuje se na správní právo a legislativu v oblasti regulovaných odvětví, zejména energetiky.

Mikuláš Vargic


Koncipient advokátní kanceláře Frank Bold - Šikola a partneři. Specializuje se na korporátní a závazkové právo, právo mezinárodního obchodu a soutěžní právo, zejména veřejnou podporu a její regulaci.

Filip Nečas


Koncipient advokátní kanceláře Frank Bold - Šikola a Partneři. Specializuje se na právo veřejných zakázek a legislativu v oblasti vědy a výzkumu.

Přečtěte si o naší nabídce právních služeb pro vědu, výzkum a inovace.

Řešíte podobnou otázku?

Popište nám, s čím vám můžeme pomoci a my se vám do 2 dnů ozveme s nabídkou našich služeb.

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Partneři