Emise dluhopisů

Pomůžeme vám zafinancovat vaše podnikání prostřednictvím emise korporátních dluhopisů. Za 2 týdny můžete mít prvního investora.

Co pro vás můžeme udělat

 • Dohodneme se s vámi na parametrech emise a harmonogramu kroků.

 • Sepíšeme emisní podmínky.

 • Navrhneme vhodný postup nabídky dluhopisů investorům tak, aby emise nepodléhala schválení Českou národní bankou, není-li to nezbytné.

 • Sestavíme text dluhopisu.

 • Sepíšeme smlouvu o úpisu (smlouvu mezi emitentem a investorem).

Cena právních služeb při emisi do 1 mil. EUR68 000 Kč + DPH

 

Poplatek za přidělení ISIN u Centrálního depozitáře                                                1 500 Kč

Objednat

Cenu právních služeb u emise dluhopisů v hodnotě vyšší než 1 mil. EUR určených k veřejné nabídce sjednáváme individuálně na základě přesné domluvy zadání s klientem. V případě zájmu o takovou službu nás kontaktujte.

Jak probíhá spolupráce

Do 2 pracovních dnů vám potvrdíme objednávku, navrhneme harmonogram a vyžádáme si od vás podklady.

Průběžné výstupy vám budeme posílat e-mailem, detaily případně objasníme telefonicky, po skypu nebo osobně. Budete mít přehled, co pro vás právě děláme a proč. Na otevřenosti si zakládáme, máme ji i ve svém etickém kodexu.

Práce na emisi korporátních dluhopisů nám v praxi trvá 2-4 týdny, zejména v závislosti na rychlosti schvalování výstupů od klienta. Po skončení práce si s vámi kontrolně zavoláme, případně zkonzultujeme váš další postup.

S kým budete pracovat

Martin Kornel, Petr KocmánekMichal Hloušek a Jan Kubala jsou právníci týmu generálního práva, který se specializuje na korporátní klienty. 

      

 

Naše zkušenosti

 • Řadu let jsme byli právníky Jihomoravského inovačního centra, kde jsme start-upům psali společenské smlouvy, převáděli podíly, tvořili termsheety a pomáhali nastavovat vztahy mezi společníky nebo dobře ošetřit vstup investora

 • Provádíme právní audity a kompletní právní servis při akvizicích velkých fotovoltaických a větrných elektráren u nás i v zahraničí, a to jak formou koupě, tak formou převodu obchodních podílů nebo formou fúze.

 • Pracovali jsme na nefinančním reportingu pro Kofolu a O2.

 • Zajišťujeme korporátní agendu pro skupinu Nano Energies, výrobce elektrických longboardů XTND nebo pro zero waste iniciativu BezObalu.
 • Poskytli jsme naše právní služby řadě klientů, kteří jejich prostřednictvím financovali různorodé záměry z oblasti developmentu, B2C i B2B byznysu a to včetně emisí dluhopisů v hodnotě vyšší než 1 milion EUR, které vyžadují schválení prospektu Českou národní bankou.

   

 

Ozvěte se nám