Velký souhrn konferencí BOLD FUTURE: Videozáznamy, podcasty a e-book

V expertní skupině Frank Bold je pro nás téma udržitelného rozvoje a odpovědného podnikání klíčové už od založení. Nově jsme letos představili vizi Bold Future a pod její hlavičkou uspořádali sérii webinářů a také vydali publikaci o trendech v oblasti zelených financí, obnovitelné energetiky a modrozelené infrastruktury včetně katalogu opatření v udržitelném stavitelství.

Nyní vám přinášíme velký souhrn všech záznamů ve video i audio podobě a připojujeme tipy na to nejzajímavější, co by nemělo ujít vaší pozornosti. 

Stáhněte si e-book BOLD FUTURE

Od dubna do konce listopadu proběhla série desíti webinářů Bold Future týkající se dvou tematických okruhů - udržitelného stavitelství a moderní energetiky.

Na webinářích vystoupilo s vlastními prezentacemi či v panelových diskuzích více než 80 odborníků na právo, urbanismus, stavitelství, development, zelené finance či energetiku a zástupců samospráv i ministerstev.

Nejaktuálnější témata i ambice nalézat nová řešení

Všechna vystoupení, která se na webinářích odehrála, si můžete pustit na YouTube kanálu Frank Bold, případně jsme připravili rovnou dva playlisty se všemi vystoupeními o udržitelném stavitelství a energetice, kde najdete vše pohromadě.

Youtube Playlist stavitelství Playlist energetika

Tady jen několik příkladů za všechny:

  • Co je urbánní ekonomika, jaký je její význam a jaká budoucnost čeká česká města, pokud nezačnou brát svůj udržitelný rozvoj vážně? Vít Zeman, náměstek primátorky Jihlavy, na to hledal odpověď hned při dvou volně navazujících vystoupeních: první a druhé.
  • Peter Bednár, architekt a urbanista, divákům vysvětlil, co je koncept měst krátkých vzdáleností, jaké výhody přináší zahuštěná výstavba a proč je pro udržitelný urbanismus klíčová.
  • Jiří Nezhyba z Frank Bold Advokáti hovořil o nástroji pro efektivní řízení měst, který představují Zásady spolupráce s investory.
  • Zástupci měst, obcí i krajů se mohli například dozvědět, jakou vizi pro svou transformaci má Moravskoslezský kraj, či jaké možnosti obce mají, pokud se rozhodnou pro podporu zelených střech na svém území.
  • Petr Hladík, 1. náměstek primátorky města Brna, představil projekt Virtuální brněnské elektrárny.

Poslouchejte na Soundcloudu a Spotify

Pokud raději posloucháte, jsou pro vás vystoupení dostupná také ve formě podcastů na Soundcloud či Spotify. a postupně je doplňujeme. 

Soundcloud Spotify

Pustit si můžete například:

Energetické komunity jako budoucnost české energetiky

Cesty, jak implementovat principy a nástroje moderní energetiky do české legislativy a praxe hledají odborníci v části webinářů Bold Future věnovaných energetickým společenstvím. 

Playlist Energetika

Inspirujte se:

Svět se mění, je to příležitost pro připravené

Už nyní je jasné, že celé druhé i třetí desetiletí 21. století bude ve znamení zvyšujícího se úsilí transformovat ekonomiky vyspělých států do environmentálně udržitelnější podoby. Evropská unie k tomu přistoupila masivní regulací a investicemi. Ambicí Bold Future je pomoci podnikatelům i samosprávám se ve změnách zorientovat, propojovat a inspirovat se.

“Požadavek udržitelnosti se stává nutností, nikoliv mimořádností, a dostává se čím dál více i do mainstreamového developmentu a správy měst, které jsou jedněmi z klíčových sektorů, jejichž prostřednictvím je možné snižovat emise a environmentální dopady lidské činnosti. Jsme rádi, že jsme prostřednictvím Bold Future e-booku i webinářů, kterých se zúčastnili stovky expertů a viděli je tisíce diváků, mohli přispět k tomu, aby se ze změny stala příležitost. Už teď chystáme pokračování na rok 2022,” uvedl CEO Frank Bold Pavel Franc.

Využijte služeb Frank Bold a sítě našich partnerů

Ve Frank Bold Advokáti spolupracujeme s developery, velkými společnostmi, městy a technologickými firmami, které vnímají zodpovědně a inovativně otázku stavebnictví, developmentu, energetiky a podnikání vůbec a ve svých zájmech zohledňují vztah projektu k okolí a budoucí udržitelnosti.

Naše služby  Naši partneři  

Obraťte se na nás

Buďte v obraze

Našim klientům a partnerům pravidelně zasíláme právní články a novinky z různých oblastí. Vaše osobní údaje pečlivě chráníme!

Ozvěte se nám. Jsme Váš partner pro správná rozhodnutí

Poskytnete nám základní informace

Stačí stručně popsat situaci, kterou právě řešíte, vyplnit kontaktní údaje a odeslat formulář níže.

Dohodneme si podmínky spolupráce

Zavoláme Vám, nebo se ozveme e-mailem, probereme detaily možné spolupráce a připravíme nabídku.

Pustíme se do práce

Pokud se rozhodnete využít našich služeb, uděláme vše pro úspěšné vyřešení vašeho případu.

S čím potřebujete pomoci*

Vaše jméno a příjemní*

Váš telefon*

Ulice a č.p., město*

Váš e-mail*

Poptávám placenou právní službu a potvrzuji, že souhlasím s podmínkami poskytování právních služeb

Přečtěte si, jak nakládáme s osobními údaji zde.