Novinky

10. října 2018 Stáhněte si naši prezentaci ze semináře k novele ZPOZE

Začátkem října byl náš advokát hostem na semináři Novela zákona o podporovaných zdrojích energie. Prezentaci dáváme k dispozici ke stažení nebo nahlédnutí.

3. září 2018 Akumulátory v energetické koncepci obce: Jak je využít a kdy se obci vyplatí?

Za podpory MPO naše konsorcium na podzim pořádá v Praze a v Brně 2 semináře na téma využití akumulací v obcích a městech. Jak mohou akumulátory přispět k energetické účinnosti obce? Přihlašte se na náš seminář.

30. srpna 2018 Filip Nečas přednášejícím na semináři Novela zákona o podporovaných zdrojích energie

Návrh novely zákona o podporovaných zdrojích energie, systém budoucí podpory obnovitelných zdrojů, mechanismus kontroly přiměřenosti podporovaných zdrojů energie – to vše bude tématem říjnového semináře, na kterém vystoupí náš advokát Filip Nečas.

28. srpna 2018 Ústavní soud rozhodl v případu FVE Mrlínek

Provozovatel FVE neuspěl s pokusem zvrátit dřívější rozhodnutí soudu o zrušení jeho licence na výrobu elektřiny.

27. srpna 2018 ERÚ navrhuje snížení zelených bonusů

ERÚ vydal návrh cenového rozhodnutí pro podporované zdroje energie a počítá v něm s nižšími zelenými bonusy téměř pro všechny typy podporovaných zdrojů.

13. července 2018 Kontroly překompenzací provozní podpory OZE - stáhněte si naši prezentaci

21. června náš advokát Filip Nečas vystoupil s příspěvkem Kontroly překompenzací provozní podpory OZE na konferenci Alternativní zdroje energie 2018.

15. června 2018 Evropský cíl pro OZE: 32 %

Média přinesla zprávu o dohodě dosažené dnes nad ránem: podíl OZE na elektřině vyrobené v EU by měl činit 32 % k roku 2030.

30. května 2018 Přijďte na konferenci Alternativní zdroje energie 2018

Náš advokát Filip Nečas vystoupí na konferenci Alternativní zdroje energie 2018 s dvěma tématy: Akumulační a bateriové systému z pohledu licencí v současné a budoucí právní úpravě a Kontroly překompenzací provozní podpory OZE.

Ozvěte se nám